Siluetas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siluetas

Už svajones, kurios pildosi !
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plepaliukai

Go down 
+10
Blakė
Žirgiukė
Bridžita
Minesotė
Klecke
Infinity
MuOnce
Lisa*
Raiteliuke
Liberty
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeSk. 07 13 2008, 21:46

Visiškai laisva tema. Plepam ,diskutuojam ir šeip išsikalbam.
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 10:15

Ką manot apie globalinį atšilimą? Mane tai gąsdina. Plepaliukai 842917
Arba apie tai:

2012 tikrai kažkas turi įvykti. Šiuo metu planeta nibiru (taip vadinta darr pačių majų) skrenta tiesiai į mūsų saulės sistemą. Šiuo metu ją net plika akimi galima pamatyti pačioje piečiausioje žemės vietoje. Tačiau 2011 tą planetą nibiru, matys visi žmonės bet kurioje pasaulio vietoje plika akimi. O 2012 metų gruodį nibiru praskries kažkur pro asteroidų žiedą (tarp marso ir jupiterio). Nibiru planeta dydžiu prilygsta Jupiteriui, bet sudaryta ne iš dujų, o iš kietų uolienų, turi kietą paviršių. Kadangi ji tokia didelė, jos trauka neišvengiamai paveiks mūsų žemę: ji nustos suktis trims dienoms, susikeis žemės poliai, prasidės baisūs uraganai, cunamio bangos, kurios sieks apie 3 mylias auščio ir šluos viską, tornadai, milžiniški žemės drebėjimai ir t.t. taigi žemėje žus BEVEIK visa kas gyva. 2014 metų pradžioje, ta planeta nibiru, sunaikinusi viską žemėje, ramiai nuskries toliau savo orbita. Visa tai kartojasi kas 3600 metų, ir majai tai žinojo jau prieš tūkstančius metų. Mano nuomone, biblijoje aprašytas tvanas ir buvo nibiru apsilankymas nūsų saulės sistemoje... Visa tai žino NASA, JAV vyriausybė, taip pat ir Vatikanas, tačiau oficialiai neskelbia, nes žemėje kiltų visuoinė panika ir chaosas. O nibiru sustabdyti, ar kaip nors susprogdinti, pakreipti kita trajektorija yra neįmanoma, nes ji neįtikėtinai didelė.
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 14:51

Na, man tai irgi žiauru. Visi kalba apie Pasaulio pabaigą ir pnš., bet ji niekad neateina, visi mano ,kad čia tik melagystės ir išsigalvojimai, tačiau man atrodo ,kad vistiek kažkada kažkas nutiks. Plepaliukai 842917
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Lisa*
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Lisa*


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2008-03-20

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:12

Blemb. Baisiai skamba. Plepaliukai 842917
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:12

Kažkada tikrai kažkas atsitiks.
O apie tai kas čia parašytas tai nežinau.. Gal ir tiesa.
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:14

Na, aš tai tikiu ,kad ten JAV ir panašiai ištyrę šitus dalykus yra ir viską žino, tik žinoma niekam nepraneša, kad vistuoinė panika nekiltų. Plepaliukai 842917
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Infinity
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Infinity


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-01-20

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:42

Daug kas pranašauja tą pasaulio pabaiga.
Čia tas pats kaip ir kad 2006.06.06m. kažkas turėjo įvykt, kad visa žmonija mirtų. Tik aišku apie tą Nibiru daug įtikinamiau skamba clown
Atgal į viršų Go down
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:49

Aš asmeniškai netikiu, nes nemanau, kad pajams ta Nibiru ir sustos. Nu kažkaip skamba tai..
Ir bėje pati NASO apie Nibiru neigia.
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:50

Šeip pasaulio pabaigos čiut ne kas tris metus pranašauja. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Infinity
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Infinity


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-01-20

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:53

Arba išvis pakeis kryptį ta Nibiru.
Nors kad ir būtų ta pasaulio pabaiga. Vistiek niekas neišsigelbėtų.
Nepanikuojam ir gyvenam kaip gyvenę bom
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 15:54

Visiškai pritariu. Jeigu mirsim ,tai iškart visi. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 22:06

Gerai tada pagąsdinsiu:

Ar tikite bildukais ir t.t. ? Gal turite patyrę kažkokių istorijų? ;P

Mes tai su draugėm kvietėmės Piku Damą. Ir draugė Monika [vardą pakeičiau] pasikvietė mus pas ją tai atlikti.
Šeip mes viską darėm ant bairio. Bet mes su Laura labai išsigandom ir nuėjom į kitą kambarį.
Tai Monika pati ėmė ir išsikvietė ir pas ją ten pradėjo grindys girgždėti ir atrodo tarsi kas vaikščiotų.
Nu žostkai buvom išsigandusios, bet buvo faina xD
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 05 2008, 22:24

Na, kol nesikviečiau nieko, tai netikiu, bet vistiek bijau kviestis. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Lisa*
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Lisa*


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2008-03-20

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 10:13

Na, aš tai nelabai tikiu, bet geriau nežaisti. xD
Atgal į viršų Go down
Infinity
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Infinity


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-01-20

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 11:01

Aš tai asmeniškai tikiu, nes mama pasakojo kaip ji su draugėm prisikvietė naminukų ir kalbėjosi su savo mirusiu seneliu xDD.
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 11:04

O Dieve. xD O ką manote apie tuos tipo prisikėliančius numirėlius ? Plepaliukai 842917 Tėtis pasakojo ,kad tipo jo draugo motina gyveno miške ten tokioj beveik lūšnoj, bendraudavo tik su žvėreliais ir pnš., jau sena buvo ir mirė. Nu atvažiavo visi giminaičiai tipo laidot, bet paliko ją karste ir išvažiavo tipo kitą dieną laidos ir ,kai kitą dieną atvarė tipo ji stovėjo jau ant žemės ir mosavo rankomis, tipo kaip kviesdama žmones ateiti, nes šeip mirusių žmonių negalima palikt vienų. Plepaliukai 921759 Nežinau ar čia tėtis mano gąsdino ar ką, bet bent taip papasakojo, prieš 3 metus maždaug. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 11:14

Infinity >> Siaubas. xD
Atgal į viršų Go down
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 11:50

Liberty >> O my gaš.
Aš tai vietoj tos moters mirčiau pamačius ją gyvą. ;OO
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeTr. 08 06 2008, 11:54

Aš nuo to pasakojimo vos nemiriau. xD Negaliu patikėt ,kad taip būna. Plepaliukai 842917
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimePir. 08 11 2008, 20:48

Oghooo, sunku patikėti !!!
Aš apaplpčiau man rods.. bounce sunny
Atgal į viršų Go down
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimePir. 08 11 2008, 20:53

Tai aš pamenu ,kad mes su sese ir jos draugais kviesdavom,kažkaip ant lapo su taip ir ne, nu padedi žvakę, ir kažkaip atsimenu kad padedavo pieštuką paklausia klausimo ir pieštukas pasisukdavo taip arba ne..
Aš tai bijodavau,nes pradėdavo langas traškėti,lova jūdėti,tai aš išbėgdavau iš to kambario.. bounce sunny
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimePir. 08 11 2008, 21:25

Mes stovyklom taip irgi bandėm daryt, bet nieko neišėjo. xD O čia be bajerio taip buvo ? Plepaliukai 842917
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 12 2008, 17:04

Be bairio ,rimtai, na nebent kai buvau 10 metų man protas pasimaišęs buvo.. Plepaliukai 991891
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 12 2008, 18:58

xDD Gali būt.
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitimeAntr. 08 12 2008, 21:12

Tai pasakokit kas kur joja ir kiek laiko ;D
Užveskim temą žmonęs, nes apmirę čia.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plepaliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plepaliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Siluetas :: Gyvenimas tarp žirgų :: Plepalai-
Pereiti į: