Siluetas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siluetas

Už svajones, kurios pildosi !
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plepaliukai

Go down 
+10
Blakė
Žirgiukė
Bridžita
Minesotė
Klecke
Infinity
MuOnce
Lisa*
Raiteliuke
Liberty
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 31 2008, 00:33

O čia jau žiūrint ant kokio užsėsi , ir kokia JAM bus nuotaika ;D
Aišku , nieko nesakau kai prasilėki visu greičiu per milžinišką katik nuskustą lygią pievą pale Plepaliukai - Page 3 991891
Garde su manuoju irgi nuo jo nuotaikos priklausydavo padėtis , kartais užspiečia į kampą ir bando su kanopą "pakasyti" tau pakaušį , o kartais pasideda galvą ir užsimerkęs stovi , tada aš susilydau iš laimės ir meilės , o jis mane pradeda kandžioti ;DD
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 03 2008, 15:53

Liberty rašo:
Na, man asmeniškai jie nepatinka. Kažkokie storuliai ožiukai. xD

Man irgi xD
Atgal į viršų Go down
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 06 2008, 21:53

Jo.. Bet jų ožiukai nerealiai mieli, taip Yyyy . pale
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 06 2008, 21:56

Man jie ir patys mieli atrodo, bet šeip tokie pracyvni. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 06 2008, 22:15

Jo jo , man kas patiko , kad kad ir kaip manasis ardydavosi , niekad nebuvo numetęs dėl spardymosi , kažkada buvau kritusi tik todėl kad šokdama užlipau ant priekio o jis stojo ;DD Bet niekad dėl spardymosi ;DD
Teko 1-ą kart išsedėt ir kapriole , mes pozavom be balno , o jis pamatė naują žirgą , tai stojo piestu , o tada ant galiniu kojų pašoko , šhakes kaip baisiai buvo , jei ne jo karčiai ir pats nebūtų žmūdas , aš dabar čia to nerašyčiau queen sunny sunny
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 07 2008, 18:35

Iš mūsų žirgynėlio vat neseniai Bepolį tokį pardavė ir išsivežė į užsienį naujiejį šeiminkai .. Nespėjom niekas net atsisveikint .. Taip gaila buvo, iki ašarų. MuOncė ji jojo, tai jai išvis šokas ... Vat video tokį sukūriau. Toli gražu ne tobulas, bet mane asmeniškai graudina. cat

http://www.videogaga.lt/video?id=olnzvnwbcqypajtlc
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 07 2008, 21:09

Miela. O ypač ta muzika tai.. cat
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 07 2008, 21:51

cat cat cat
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 07 2008, 21:55

Žiaurus dalykas tų prakatų jojimas .. cat
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimePir. 09 08 2008, 14:57

O kaip suprast "Žiaurus dalykas tų prakatų jojimas" ?
Atgal į viršų Go down
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimePir. 09 08 2008, 15:08

Liberty , jėzau , gi mes pačios tik tik prakatų vaidmes atsikračiusios ;DDD
Jau vos ne " a la jojikes" ;DD
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimePir. 09 08 2008, 17:52

Em.. Tai vat. šiandien kompe radau video kūrimo
programą, tad nusprendžiau ką nors sukurti. Aišku video apie Bepolį,
kadangi žostkai jį myliu, nekreipkit dėmėsio jei lieva bus. Nes pirmą
kartą savo gyvenime kuriu ;D

https://www.youtube.com/watch?v=2d_m9bayTlo
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimePir. 09 08 2008, 21:09

Na, aš kalbu ,kad pamilsti arklį ir panašiai, o veliau jį išveža .. Čia žiauriausia.
MuOnce > Beveik tas pats, bet aš vėl žliumbiu. cat
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 11:52

Tai turistai ar ne turistai , mylėjau neturistinį žirgą neturistiniam žirgyne , likimas tas pats ;///

Žirgų sportas , po kelių tokių pardavimų , man pradėjo panašėt į eilinį verslą rendeer Nes taip ištikrujų ir yra ;/
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 15:31

Ne visur taip .. bet nemažai aišku tokių vietų. cheers
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 19:02

O aš niekada nemapiršiu trijų žirgų savo gyvenime.. Niekada. Ypaš Šerloko Homso. Jau ką, ką bet jį mylėjau kaip viską kas yra gero pasaulyje, dar ir iki dabar pasižiūriu į jo nuotrauką ir iškart puolu į ašaras, kaip dabar rašydama apie jį... Visą gyvenimą jį mylėsiu.. Aš jo nė nkarto nejojau, net ant jo nesedėjau nei ką.. Bet jis buvo tas... Gošh..katik valgiau ir dar lekštė po mano nosis stovi, tai pilną tuoj priverksiu. bounce
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 21:32

O kas čia per arkliukas ir kas jam nutiko ?
Aš asmeniškai ,niekad Naglio nepamiršiu .. Jezau, pats pirmas mano arkliukas, kurį jojau. Mylėjau myliu ir mylėsiu, nors ir neteks jo daugiau matyt .. Verkiau taip, kai jo nebeliko mūsų žirgyne. cat
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 21:33

Jam nieko nenutiko, bet pardve ir tiek. bounce
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 21:42

Naglį tai išvežė iš pradžių, nes labaaaaai sirgo vargšelis. Toks plonytis buvo ,kad šakės. Ganyklose stovėjo, o kadangi normaliam išjodinėjimui nebetinka, tai pardavė berods. cat
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Cavalla
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Cavalla


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 09 09 2008, 21:55

Naglį išvežė dėl plaučių ligos. O paskui atidavė geriems žmonėms. cyclops Jis ir toliau leis gyvenimą besiganydamas su kitais arkliukais.
Atgal į viršų Go down
http://zirgynas.forumup.lt
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 10 2008, 15:30

Vargšelis jis .. Toks nukankintas buvo .;\ Bet aišku geriau ten jam, negu arklidėse Belmį stovėt.
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
smekhliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-01-13
Age : 31
Miestas : Kaunas

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 10 2008, 16:57

aš nepamiršiu savo visų kiek per visą gyvenimą buvo arklių.pirmoji darbeškiukė Sartė, šviesiai sarta, geltoni karčiai, aukšta, plona, kojos ilgos.mmm grožis buvo, gaila labai sena buvo ir pardavėm.po to nusipirkom žemaituką bėrį, vargšas turėjo dusulį.bėgt ilgai negalėdavo ir šiaip, buvo seniau pas čigonus, kažkaip jie jį buvo paveikia kad niekaip apjot jo nebuvo galima.nieko nebijodavo kai dėdavom ant nugaros, maišą grūdų, balną, šiaip ką nors, bet nieku gyvu neleisdavo ant užsėsti, leisdavo remtis ir persisvert, bet tik ne visu svoriu užsėst.po to savo laukinukę Sartę, šita buvo gigantė...1.73 ūgis, aukšta, ilgom kojom, galinga bet kartu ir plona gana, gaila buvau dar pre maža ir per mažai patirties, nesuvaldydavau jos normaliai, pirmos skačkės su ja....nu jausmas nepakartojamas, miško keliu joti nesveiku greičiu....pirmi skaudūs kritimai kuriuos dar dbr šaltom rudenio dienom jaučių, kelių maudimą ant kurių skaudžiai kritau.na ir žinoma mano meilė, mano pažiba Ledi.dieviško charakterio, klusni, draugiška, miela.na svajonių žirgas, kaip noriu taip galiu joti.....ach nerealus žirgiukas.skačkėm per laukus ar miškus, maudynės upelyje, konkuro maršrutą puikiai šoka, šuolio puiki technika, minkšta.va jos niekada nepamiršiu.. =]]]
beabejo didžiulė pagarba mano pirmąjam žirgyno žirgui ant kurio išmokau joti su balnu.Šifras, gaila jau kitam pasaulyje, tačiau buvo nerealus eržilas.pirmoji stoikė su juo kurioje išsilaikiau.pamenu tą treniruotę, mane vaikę mažajam manieže ant kordo, ir įėjo kažkoks vyras ir užstaugė jis pasibaidė ir stojo piestu.buvau pakylėta kad išsilaikiau be vargo.ir senukas Lordas, anglų grynakraujis, pirmasis mano gryniakas jotas, puikus buvo žirgas, tačiau kaip ir Šifro jo jau nebėra, Šifras susirgo, gydė tačiau numirė jis o Lordas mirė iš senatvės.pagarbos verti žirgai.
na išsipasakojau aš jau čia... ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/smekhliuke
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 10 2008, 18:27

Ilga ilga žirgiška istorija. Ech ... queen
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 10 2008, 18:38

Aš turėjau vieną pačią pačiausią kumelę .. Haną ;//
Irgi parduota . Nerealaus grožio trakėnė , deja kai ją apjodinėjo toks pusprotis , ji patyrė traumą , ir nuo to laiko motininė/turistinė kumelė .
Nors turėjo gerus judesius , šokimo tehnika , buvo grynaveislė , gerų kraujų , atiteko turistinės dalia . Dabar parduota kažkokiems žmonėms , gyvena ganykloje , turi kumeliuką , buvo parduota kartu su kitu jau suaugusiu jos vaiku Herbiu . Žodžiu , gyvena šeimynėlė , tinginiauja , gal ir gerai kad ją pardavė .. :}


Paskutinį kartą redagavo Stuped, Kv. 09 11 2008, 21:40. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitimeTr. 09 10 2008, 21:01

O my gaš graudinat. XD
Geriau pakalbam apie... įdomius faktus ;DD

Žinojot, kad žirgai nejaučia kai juos glostot ? sunny
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plepaliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plepaliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Siluetas :: Gyvenimas tarp žirgų :: Plepalai-
Pereiti į: