Siluetas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siluetas

Už svajones, kurios pildosi !
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plepaliukai

Go down 
+10
Blakė
Žirgiukė
Bridžita
Minesotė
Klecke
Infinity
MuOnce
Lisa*
Raiteliuke
Liberty
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Minesotė
Arklių genijus
Arklių genijus
Minesotė


Pranešimų skaičius : 103
Join date : 2008-01-12
Age : 30
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 12 2008, 23:52

Kolkas niekur nejoju, o šiaip pasijodinėju jau nuo gal kokių septyneriu metų, greitai rošiuosi joti arba Riešės žirgyne arba Kairėnuose. silent
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 13 2008, 10:15

Joju Belmonte, Kašarinos arklidėse dabar, bet greitu laiku žadu grįžti pas Loretą. queen
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 17 2008, 15:30

Joju Lenarto žirgyne, ten pat nuosavą žirgą laikau, ten joju metus, anksčiau 5 metus jojau Auksinėje pasagoje. Plepaliukai - Page 2 863466
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 17 2008, 18:59

Kiek jau laiko žirgelį nuosavą turi ? Ir kokį ? cyclops
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 18 2008, 16:43

O aš niekur nejoju, kitą vasarą kai tėtis namą pasistatys žadam man žirgiuką pirkti. Nelaikysiu jokiam žirgyne, tiesiognetoli tonamo stovės plytinis ūkinis pastatėlis, ten aš žirgiuką laikysiu ir žinoma jeigu viskas susiklostys kaip buvo nutarta kad jam vienam nebūtų liūdna ir kumeliuką jauną įtaisysim. Kai užaugs du arkliukai bus. sunny Plepaliukai - Page 2 863466
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 18 2008, 21:24

Jąąą. Nes sako ,kad jeigu arklys vienas gyvena, tai ir nuprotėt gali. O šeip kokį pirkt ruošies ? Blem, kaip aš žirgo savo norėčiau ..
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 16:54

Man tėvai leidžia pirkt arklį, bet aš noriu PoOnio xDD Man daba užėjo ponių manija ;DDD
Atgal į viršų Go down
Klecke
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Klecke


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2008-08-10

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 17:22

Liberty rašo:
Kiek jau laiko žirgelį nuosavą turi ? Ir kokį ? cyclops
Pirmi metai,kai turiu ir turiu Vestfalų veislės.

cyclops
Atgal į viršų Go down
Žirgiukė
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-07-28
Age : 29
Miestas : Mažeikiai

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 18:07

Raiteliuke, poniai yra labai kvaili, nes man buvo taip: nuvažiavau į žirgyną ir užsisakiau ponį. Kai reikėjo su juo joti jis visiškai nėjo ir bandė man įkasti į koją. Vėliau žirgyno savininkas davė man botagą. Aš jam vos vos su juo teuždaviau, o jis bėgti pradėjo... Nuo to laiko imu tik arklius. Na bet, Raiteliuke, čia tik tavo nuomonė silent
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 20:37

Raiteliuke > Ponio ? xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:05

Žirgiukė rašo:
Raiteliuke, poniai yra labai kvaili, nes man buvo taip: nuvažiavau į žirgyną ir užsisakiau ponį. Kai reikėjo su juo joti jis visiškai nėjo ir bandė man įkasti į koją. Vėliau žirgyno savininkas davė man botagą. Aš jam vos vos su juo teuždaviau, o jis bėgti pradėjo... Nuo to laiko imu tik arklius. Na bet, Raiteliuke, čia tik tavo nuomonė silent


Taigi ne visi poniai tokie xDDD
Pavarei. ;DD
Bet pas mus irgi yra ponis, tai tūpas, loxas. Aš jo nekenčiu.
Atgal į viršų Go down
Žirgiukė
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2008-07-28
Age : 29
Miestas : Mažeikiai

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:08

Žinok jausmas buvo nekoks...
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:21

Įsivaizduoju. Pas mus irgi yra toks pusiau ponis kaip sakant. jis maišytas ponis su kažkuo. Nu toks žemas labai. Aš jo tiesiog nekenčiu, tūpesnio žirgo nemačiau niekada gyvbenime. Urodas. Stbadai - nesistabdo, lekia skaškėm nors tu ten nežinia su kokia jėga pavadžius trauk. Normaliai elementų neatlieka, kai nenori kad jis risčiuotų - jis risčiuoja arba išvis zovaduot kada nori pradeda, kai tu stengies, jis nieko nedaro arba išvis sustoja ir daužyk tu jį kiek nori. Kavilys belenkoks.
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:32

MuOn > Be keiskmų. Basketball
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
MuOnce
Arklių genijus
Arklių genijus
MuOnce


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2008-01-12
Age : 31
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:37

Liberty rašo:
MuOn > Be keiskmų. Basketball

Lochas gi nekeiksmažodis. drunken sunny
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 19 2008, 21:47

Na, ten ir be šio žodžio pakanka. clown
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Blakė
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Blakė


Pranešimų skaičius : 24
Join date : 2008-08-04

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 28 2008, 18:58

Žirgyne visi poniai tūpi ;DD O šeip, ne žirgyne tai ne visi. Nes pavyzdžiui mano ponis Dakaras, yra nerealus pale (nu jis ne mano, bet aš jį joju ;D) tai jis šaunuolis, kaip šetlandas jis gali 80cm peršokt po balnu Plepaliukai - Page 2 991891 be to labai paklūsnus, turi savo kumelių bandą ir giną ją. Be to, kiek teko atsivešt žirgų iš žirgynų, eržilai kažkokie gėjai ;DD eržilas lipa ant eržilo. Jėja, ne? ;DD Bėje, čia į temą ne i temą, bet gal kam nors realybėje reik inventoriaus? parašykit man į pm. lauksiu silent
Atgal į viršų Go down
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 28 2008, 22:51

Labai norėčiau ponio, bet kad tikriausiai išaugau iš ponių amžiaus kai galiu ant jų joti.
Praaugaiu jį ir kas tada bus?
Geriau išmoksiu normaliai joti. bom
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 28 2008, 23:04

Poniai patys nerealiausi iš visų. Su jai tokį DRAGĄ gali pavaryt. xD Aš su poniu esu apsivertus, paverkaiau nes skaudėjo, bet dabar prisiminus jėgiškai linskma, jie tokie tokie purtantys, smardantys, besikadžiojantys, neklusnus. Nu aš juo dievinu. santa Plepaliukai - Page 2 863466
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 28 2008, 23:05

Raiteliuke- pirkt žemaituką, nu ta sportinio varianto, poni klasė bet tokie drageriai, ir konkūra pavaro 1.30 laisvai, jei užsiimsi. Taures šoka belenkaip gerai. Irgi tokie padloikai geri. Plepaliukai - Page 2 863466
Atgal į viršų Go down
Stuped
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo



Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2008-08-28

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 29 2008, 00:47

Žmūdai žudimo mašinos yra ;DDDD
Pati turėjau patirties nemažai . Ačiū nebereik , sudrapalinau sveikatą per tą švarbrą ;DD
Atgal į viršų Go down
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 29 2008, 09:12

Nevarom ant tų LIETUVIŠKŲ žmūdikų ;DDD
Pati ant jų joju ir žinau, kad jie yra labai nerealūs padarai (bet gyvena realybėj xD)
Vo vienas neklūsnuolis petys vidun padarė.
WoW. sunny
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Pratinasi prie žirgo
Pratinasi prie žirgo
Bridžita


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2008-01-12
Age : 29

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 29 2008, 09:20

Bet Stuped nesakyk, jeigu tau būna gera nuotaika ir jis drakinasi - linskma būna, ne? pale
Atgal į viršų Go down
Liberty
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Liberty


Pranešimų skaičius : 599
Join date : 2008-01-12
Miestas : Vilnius

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 29 2008, 11:39

Na, man asmeniškai jie nepatinka. Kažkokie storuliai ožiukai. xD
Atgal į viršų Go down
https://siluetas.forumlt.com
Raiteliuke
Arklių genijus
Arklių genijus
Raiteliuke


Pranešimų skaičius : 116
Join date : 2008-01-17

Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 30 2008, 14:14

Nu gi mano darugė tą patį sakė, kol nepajojo ant jų ;DD
ada pradėjo kliediet kokie jie nerealūs santa
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plepaliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plepaliukai   Plepaliukai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plepaliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Siluetas :: Gyvenimas tarp žirgų :: Plepalai-
Pereiti į: